20.12.2015, 17:54

V nedeľňajšom zápase 16. kola najvyššej španielskej futbalovej ligy rozstrieľal Real Madrid súpera Rayo Vallecano 10:2. O štyri presné zásahy "bieleho baletu" sa postaral stredopoliar z Walesu Gareth Bale, tri pridal Francúz Karim Benzema, dva Cristiano Ronaldo a gólový účet stretnutia otvoril v 3. minúte Brazílčan Danilo.

Real mal však uľahčenú situáciu, keďže mu výrazne pomohli sporné rozhodnutia hlavného arbitra. V 12. minúte prehrával 1:2, no už o ďalšie dve musel ísť po červenej karte predčasne pod sprchy obranca hostí Tito a presilovku využil Bale. V 28. minúte navyše uvidel druhú žltú a zároveň červenú po súboji v pokutovom území Baena a jedenástku premenil Ronaldo. Potom to už bola jednostranná záležitosť a domáci nakoniec zdolali výrazne oslabeného súpera vysoko 10:2.

sumár:

Real Madrid – Rayo Vallecano 10:2 (4:2)

Góly: 3. Danilo, 25., 41., 61. a 70. Bale, 30. a 53. Ronaldo (prvý z 11m), 48., 79. a 90. Benzema – 10. Amaya, 12. Jozabed, ČK: 14. Tito, 28. Baena (obaja Rayo)

01 - Modified: 2007-12-12 14:49:16 - Feat.: 0 - Title: Podľa Šramka ceny potravín najviac ovplyvnia vývoj inflácie
01 - Modified: 2024-03-06 11:24:00 - Feat.: - Title: Jeden z najlepších trénerov sveta čelí závažným obvineniam. Mal spreneveriť milión eur 02 - Modified: 2024-02-21 08:43:17 - Feat.: - Title: Mbappé by „nechal“ v Paríži obrovskú časť výplaty. Real je však svetová značka, hodí sa im tam, tvrdí expert 03 - Modified: 2024-01-25 15:04:47 - Feat.: - Title: Tí, čo zosadili z trónu Man City. Biely balet sa pretancoval k ďalšiemu triumfu, dosiahol rekordný obrat 04 - Modified: 2024-01-14 21:20:24 - Feat.: - Title: Real Madrid zdolal Barcelonu a získal španielsky Superpohár, hetrik Viniciusa 05 - Modified: 2023-09-08 21:28:06 - Feat.: - Title: Snaživý výkon, frustrovaný Ronaldo i náznaky moderny od Calzonovho výberu. Čo ukázal duel proti Portugalsku?
28. apríl 2024 13:43