Vodič za volantom čítal knihu. FOTO: Facebook polície/Bratislavský kraj
StoryEditor

Polícia rieši bizarný prípad. Vodič počas šoférovania čítal knihu opretú o volant

22.11.2023, 13:18
Autor:
TASRTASR

Prípad objasňuje Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave. Vodič je v súčasnosti riešený v správnom konaní.

Bratislavskí dopravní policajti riešia prípad 35-ročného vodiča osobného automobilu, ktorý počas šoférovania listoval a čítal knihu opretú o volant. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

"Vodič zjavne nesledoval situáciu v cestnej premávke a plne sa nevenoval vedeniu vozidla, keďže listoval a čítal otvorenú knihu, ktorú si oprel o volant vozidla," priblížil hovorca.

Prípad objasňuje Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave. Vodič je v súčasnosti riešený v správnom konaní.

"Dôrazne apelujeme na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa za každých okolností venovali a sústredili na situáciu v premávke a podobné aktivity za volantom za žiadnych okolností nerobili," podotkol Szeiff.

01 - Modified: 2025-11-26 14:19:30 - Feat.: - Title: Slovák zadržaný vo Varšave je obvinený z podvodu za takmer 10 miliónov eur 02 - Modified: 2025-11-26 13:00:00 - Feat.: - Title: Zaplavené cesty, ale aj ignorácia od vodičov. Tieto tipy pomôžu pri jazde v silnom daždi 03 - Modified: 2025-11-26 12:30:00 - Feat.: - Title: Muž v Taliansku sa roky prezliekal za svoju mŕtvu mamu, aby dostával dôchodok. Jej telo ukrýval v práčovni 04 - Modified: 2025-11-25 07:28:42 - Feat.: - Title: Polícia vykonáva v okrese Prievidza akciu s krycím názvom Baník 05 - Modified: 2025-11-21 22:36:52 - Feat.: - Title: Šutaj Eštok reaguje na kritiku o predraženom nákupe: Koterce budú stáť o 35 percent menej
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
28. november 2025 13:04