StoryEditor

Blaha tvrdí, že ho Pročko škrtil v parlamente. Podáva trestné oznámenie

10.06.2020, 12:56
Autor:
domadoma
Pročko mal v parlamente napadnúť Blahu. V živote by som to neurobil, reagoval.

"V parlamentnom bufete ma práve fyzicky napadol poslanec Pročko. Chytil ma rukami za krk, škrtil ma a zúrivo so mnou lomcoval, kým nezasiahol čašník," napísal na svojom Facebooku poslanec Ľuboš Blaha. V príspevku zverejnil aj fotografiu svojho krku s červenými fľakmi.

"Ten človek je reálny agresívny psychopat, nevie sa ovládať, spory rieši násilím ako nejaký mafián z 90.rokov," dodal.

​Po potýčke navštívil lekára a rozhodol sa podať trestné oznámenie. Podľa jeho slov tento útok neopätoval, keďže"spory násilím nerieši," povedal.

Fotografiu s červeným krkom na sociálnej sieti zverejnil aj Pročko. "Alergia na Blahu alebo útok od psychopata," napísal k nej.

Facebook/Jožo Pročko - stránka

​Konflikt sa začal už v poslaneckom pléne, kde mali podľa Pročka prísť Róbert Fico a Ľubomír Vážny opití a spolu s Blahom si dali dole rúška. "Ja som dal procedurálny návrh, aby boli v pohotovosti aj pohotovostné zložky, pretože Vážny aj Fico sú naozaj zjavne opití, tak aby sa im nič nestalo, keďže majú obidvaja vážne zdravotné problémy," tvrdí Pročko. Blaha mu následne mal začať nadávať.

Neskôr, v poslaneckom bufete, si mal Blaha dať dole rúško a v urážkach pokračovať.

​Pročko Blahovi povedal, že si neželá, aby mu tykal,"ty opica smradľavá, tebe budem tykať kedy ja chcem," mal reagovať Blaha.

"Ja si neželám, aby ste mi toto vy robili. A on na to povedal, že ty chudák, kto spáva s tvojou ženou?" Vysvetlil priebeh udalostí Pročko. Následne sa mal ohradiť so slovami "prosím, to čo si dovoľujete." Vtedy mal Blaha začať kričať "Pročko ma napadol!"

"Napadnúť Blahu nie je ťažké, ale v živote by som to neurobil," reagoval v parlamente Jozef Pročko. "Napadnúť pána Blahu, to je pre mňa niečo také, ako zbiť mentálne postihnuté dieťa," dodal.

01 - Modified: 2023-09-14 09:24:49 - Feat.: - Title: Ufológ prezentoval údajné telá údajných mimozemšťanov pred parlamentom. Z odhalenia pod prísahou však môže byť len ďalší podvod 02 - Modified: 2023-09-11 10:41:39 - Feat.: - Title: SaS považuje zasadanie parlamentu v súčasnej dobe za kontraproduktívne 03 - Modified: 2023-09-11 10:40:48 - Feat.: - Title: Muž zatknutý pre podozrenie zo špionáže pre Čínu vinu popiera. Londýn Peking ako nepriateľa nevidí 04 - Modified: 2023-09-11 07:22:52 - Feat.: - Title: Poslanci sa pokúsia otvoriť schôdzu k potvrdeniam pre cudzincov o hodinu 05 - Modified: 2023-09-07 21:09:48 - Feat.: - Title: Fínska expremiérka Marinová odíde po volebnom neúspechu z parlamentu, aby robila pre Blairov inštitút
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
17. september 2023 20:45