Polícia Slovenskej republikyTASR
StoryEditor

Razie NAKA, policajti zasahovali aj v dome viceprimátora Sládkovičova

25.04.2018, 16:05
Autor:
redredTASRTASR
Malo by ísť o súčasť širšej akcie v meste Galanta a jeho okolí.

Policajti z Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) zasahovali v dome viceprimátora Sládkovičova a mestského poslanca Alexandra Bendeho. Informuje o tom portál tvnoviny.sk televízie Markíza.

Potvrdil to aj primátor Sládkovičova Anton Szabó. „Telefonicky som sa s ním spojil, povedal mi, že je doma a k udalostiam sa nechce vyjadrovať. O podnikateľských aktivitách nemáme žiadne informácie, prácu zástupcu primátora vykonával zodpovedne. Ďalšie informácie nemám," dodal primátor.

Zároveň NAKA vykonávala zásah väčšieho rozsahu v meste Galanta a jeho okolí. Podľa portálu Aktuality.sk je razia v dome Bendeho, ktorá sa začala dnes predpoludním, súčasťou tejto širšej akcie.

Dôvodom razií by mali byť podozrenia z podvodov s DPH.

Hovorca policajného prezídia Martin Wäldl potvrdil, že v Trnavskom a Nitrianskom kraji prebiehala akcia Národnej jednotky finančnej polície Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného.

„Vzhľadom na prebiehajúce úkony nie je možné poskytnúť k veci žiadne bližšie informácie," povedal Wäldl.

01 - Modified: 2025-05-17 15:03:03 - Feat.: - Title: Sýrske bezpečnostné zložky vykonali raziu proti Islamskému štátu v Halabe 02 - Modified: 2025-04-16 07:38:38 - Feat.: - Title: Juhokórejská polícia vykonala v sídle prezidenta Juna a jeho ochranky razie 03 - Modified: 2025-03-19 09:22:05 - Feat.: - Title: Turecká polícia zadržala istanbulského primátora, v jeho dome vykonala raziu 04 - Modified: 2025-03-19 08:49:41 - Feat.: - Title: Plačková prehovorila o drogovej kauze: V slzách priznala, čo sa stalo 05 - Modified: 2025-03-07 18:10:02 - Feat.: - Title: Vyšetrovateľ obvinil bývalých operatívcov NAKA
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
09. jún 2025 15:55