Hamšík zachraňoval Neapolu proti Juventusu bod. Pozrite si jeho pekný gól

02.04.2017, 23:36
Slovenský reprezentant si nabehol na šikovnú prihrávku od Driesa Mertensa a po hodine hry vyrovnal.

Futbalisti SSC Neapol remizovali v šlágri nedeľňajšieho programu talianskej Serie A s lídrom súťaže Juventusom Turín 1:1. Na vedúci gól Samiho Khediru zo siedmej minúty odpovedali domáci zásluhou Mareka Hamšíka. Slovenský reprezentant si nabehol na šikovnú prihrávku od Driesa Mertensa a po hodine hry vyrovnal na konečných 1:1. Pre kapitána SSC to bol 11. presný zásah v aktuálnej sezóne Serie A. Juventus zostal na čele poradia, Neapol po nedeli na neho stráca desať bodov.

AC Miláno iba remizovalo na ihrisku poslednej Pescary 1:1. Domáci sa ujali vedenia po vlastnom góle Gabriela Palettu, aspoň bod pre AC zariadil štyri minúty pred prestávkou Mario Pašalič. Slovenský stredopoliar Juraj Kucka sa v drese hostí dostal na ihrisko v 76. minúte.

V boji o pohárovú Európu si ďalšie tri body pripísala Atalanta Bergamo, ktorá deklasovala FC Janov na jeho trávniku 5:0 a v tabuľke je piata. Pod jasný triumf hostí sa hetrikom podpísal Argentínčan Alejandro Gomez. Fiorentina si doma poradila s Bolognou 1:0, keď sa o jediný gól stretnutia postaral v druhom polčase senegalský legionár Khouma Babacar. Hráči FC Turín zmazali dvojgólové manko a remizovali s Udinese 2:2.

Serie A - 30. kolo:
FC Turín - Udinese 2:2 (0:0)
Góly: 70. Moretti, 83. Belotti - 50. Jankto, 68. Perica

FC Janov – Atalanta Bergamo 0:5 (0:2)
Góly: 32., 63. a 73. Gomez (prvý z 11m), 25. Conti, 76. Caldara, ČK: 61. Pinilla (Janov)

Góly: 60. HAMŠÍK - 7. Khedira

01 - Modified: 2024-04-18 11:30:31 - Feat.: - Title: Juventus Turín prehral súdny spor s Ronaldom. Hviezdnemu kanonierovi musí zaplatiť 10 miliónov eur 02 - Modified: 2024-04-17 07:48:04 - Feat.: - Title: Je potrebné prímerie. Šéf talianskej diplomacie Tajani vyzval Izrael na zastavenie bojov v Pásme Gazy 03 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 04 - Modified: 2024-04-15 20:51:38 - Feat.: - Title: Plán na výstavbu záchytných centier pre migrantov v Albánsku sa odkladá, informuje talianske ministerstvo 05 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita
menuLevel = 3, menuRoute = tv/stare-sekcie/sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = tv, homepage = false
19. apríl 2024 02:36