StoryEditor

Vulgarizmy a smiech. Mladé Slovenky v pozápasovom rozhovore zabávajú internet

05.05.2016, 18:47
Autor:
chocho

Dve mladé florbalové reprezentantky Slovenska v rozhovore po prehranom zápase neukázali ani tak sklamanie z neúspechu, ako skôr vulgárny slovník.   

Slovenské reprezentantky na kanadských majstrovstvách sveta do 19 rokov včera v úvodnom dueli prehrali so Švajčiarkami 3:6. Po zápase si redaktor odchytil Timeu Patakyovú, ktorá bola s gólom a asistenciou vyhlásená za našu najlepšiu hráčku, a Sarah Charlotte Židekovú, ktorá v zápase tiež skórovala.

Redaktor otázky v angličtine kládol Patakyovej, Žideková pomáhala s prekladom. Patakyová bola aj napriek prehre počas rozhovoru evidentne veselá. Možno až príliš. V rozhovore totiž padol nejeden vulgarizmus. 

Dnes naše florbalové reprezentantky nastúpili proti súperkám zo Švédska, ktorým podľahli vysoko 11:0 a na postup do bojov o medaily už stratili šancu.

01 - Modified: 2025-12-05 23:00:00 - Feat.: - Title: Výživové doplnky: Aké zvoliť, prečo si dať pozor na vajcia, nebehať nalačno a ako je to s proteínmi? 02 - Modified: 2025-12-05 23:00:00 - Feat.: - Title: Realitný maklér Andrej Grežďo: Ako nájsť dobrú nehnuteľnosť, dobrého makléra a kupovať či vyčkávať? 03 - Modified: 2025-12-04 16:20:23 - Feat.: - Title: Umelá inteligencia vstupuje do fintechu. Rozumieť jej začínajú aj Slováci, hoci ešte nie sme tam kde Singapur 04 - Modified: 2025-12-01 14:41:15 - Feat.: - Title: Kenská diplomatka pre HN: Afrika tvorí budúcnosť celej planéty. Hlavnou témou sa tu stáva produkcia potravín 05 - Modified: 2025-11-29 23:00:00 - Feat.: - Title: Nič sa nezmenilo. Gauneri a korupčníci ostali rovnakí a stále idú v tých svojich ušpinených igelitkách
menuLevel = 3, menuRoute = tv/stare-sekcie/sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = tv, homepage = false
06. december 2025 00:34