Slafkovský strelil trinásty gól, vyrovnal sekundu pred klaksónom

01.03.2024, 07:13

Juraj Slafkovský proti Floride hýril aktivitou a na bránku Panthers vyslal šesť striel.

Slovenský hokejista Juraj Slafkovský vsietil v noci na piatok v NHL 13. gól v tejto sezóne. Montreal však prehral na ľade Floridy 3:4 po nájazdoch. Obranca Tampy

Slafkovský proti Floride hýril aktivitou a na bránku Panthers vyslal šesť striel. Sekundu pred koncom druhej tretiny vyrovnal na 2:2, keď po buly prudkou strelou prekonal Anthonyho Stolarza. Proti najúspešnejšiemu tímu základnej časti odohral 19 minút a 4 sekundy.

Černák strávil v dueli s Buffalom na ľade 22:11 min a zaznamenal plusový bod, o triumfe Sabres rozhodol švédsky zadák Rasmus Dahlin.

Erik Černák si pripísal na konto asistenciu, Lightning podľahli Buffalu 2:3 po predĺžení.

01 - Modified: 2024-04-29 04:54:10 - Feat.: - Title: Fehérváry je voľný na MS. Slovenský hokejista skóroval, no Washington prehral aj štvrtý duel s Rangers 02 - Modified: 2024-04-28 05:40:57 - Feat.: - Title: Tampa s Černákom a NY Islanders odvrátili prvú hrozbu vyradenia, Boston vedie 03 - Modified: 2024-04-26 08:26:39 - Feat.: - Title: Černák si pripísal asistenciu, no Tampa je na pokraji vyradenia 04 - Modified: 2024-04-26 09:39:49 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 05 - Modified: 2024-04-26 09:39:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu
29. apríl 2024 11:12