Richard PánikTASR/AP

Pánikov bod nestačil. Chicago je na pokraji vyradenia

18.04.2017, 07:32

Hokejisti Toronta vyhrali v treťom zápase štvrťfinále play off Východnej konferencie NHL nad Washingtonom 4:3 po predĺžení a v sérii sa ujali vedenia 2:1.

Domáci zmzali dvojgólové manko a v 62. minúte rozhodol o ich triumfe v presilovke Tyler Bozak. Slovenský obranca v službách Toronta Martin Marinčin odohral 13:28 min a pripísal si plusový bod.

Ottawa vedie v sérii s Bostonom 2:1, keď uspela v treťom dueli na ľade súpera 4:3 po predĺžení.

Dvoma gólmi sa prezentoval Mike Hoffman, víťazný zásah si pripísal v 66. minúte v početnej výhode Bobby Ryan. Zdeno Chára strávil na ľade viac ako 29 minút s jedným mínusovým bodom.

Hráči Chicaga viedli v treťom dueli štvrťfinále Západnej konferencie na ľade Nashvillu už 2:0, ale v tretej časti o svoj náskok prišli a napokon prehrali v predĺžení 2:3.

Predators tak vedú v sérii už 3:0. Pri prvom góle hostí zaznamenal asistenciu slovenský útočník Richard Pánik. Rovnako v predĺžení uspel Anaheim v Calgary (5:4) a v sérii vedie 3:0.

/na zápasy: 0:3/

01 - Modified: 2024-04-29 04:54:10 - Feat.: - Title: Fehérváry je voľný na MS. Slovenský hokejista skóroval, no Washington prehral aj štvrtý duel s Rangers 02 - Modified: 2024-04-28 05:40:57 - Feat.: - Title: Tampa s Černákom a NY Islanders odvrátili prvú hrozbu vyradenia, Boston vedie 03 - Modified: 2024-04-26 08:26:39 - Feat.: - Title: Černák si pripísal asistenciu, no Tampa je na pokraji vyradenia 04 - Modified: 2024-04-26 09:39:49 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 05 - Modified: 2024-04-26 09:39:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu
29. apríl 2024 08:37