Hossovo Chicago zdolalo Ottawu, Jágr zostrelil dvoma gólmi Wild (video)

04.01.2016, 06:37

Hokejisti Chicaga zvíťazili v zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Ottawou 3:0 a zaknihovali tretí triumf v sérii. V drese domácich odohral slovenský útočník Marián Hossa vyše 18 minút, zaznamenal jeden plusový bod, tri strely aj dve trestné minúty. Brankár Blackhawks Corey Crawford kryl všetkých 26 striel Senators, ktorí prehrali tretí duel za sebou.

New York Islanders stále bez slovenského brankára Jaroslava Haláka zdolali v prestrelke v Barclays Center najlepší tím profiligy Dallas 6:5. Líder Atlantickej divízie z Floridy vyhral doma nad Minnesotou 2:1 vďaka dvom gólom stále skvelého veterána Jaromíra Jágra. Panthers tak predĺžili ich rekordnú víťaznú sériu na 9 zápasov.

výsledky: New York Islanders - Dallas 6:5, Anaheim - Winnipeg 4:1, Chicago - Ottawa 3:0, Florida - Minnesota 2:1

01 - Modified: 2007-12-26 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Mladá Češka na Štedrý deň sama porodila dieťa
01 - Modified: 2024-05-06 13:59:39 - Feat.: - Title: Svetová špička zo zámoria. V Bratislave sa proti Slovákom predstaví kandidát na zlato s hviezdnymi menami 02 - Modified: 2024-05-05 18:49:04 - Feat.: - Title: Kanada vyhrala finále nad USA, titul oslavuje po troch rokoch 03 - Modified: 2024-05-06 08:56:27 - Feat.: - Title: Slovenský obranca Radivojevič sa dostal do All Star tímu Majstrovstiev sveta v hokeji 04 - Modified: 2024-05-05 14:46:26 - Feat.: - Title: Posledný významný týždeň výsledkov: drahá káva už investorom nevonia, prekvapil Starbucks 05 - Modified: 2024-05-06 08:58:17 - Feat.: - Title: Mladí Slováci vzdorovali silným Švédom 49 minút, potom sa im medailový sen rozplynul
06. máj 2024 22:50