Škrteľ dal dva góly Arsenalu. Jeho Liverpool vyhral 5:1

08.02.2014, 15:07

Slovenský futbalový reprezentant Martin Škrtel strelil po prvý raz v drese anglického klubu FC Liverpool dva góly v jednom stretnutí. V sobotňajšom šlágri 25. kola Premier League 29-ročný obranca dvoma presnými zásahmi naštartoval "The Reds" k vysokému víťazstvu 5:1 nad vedúcim Arsenalom Londýn.

Škrtel si už v úvodnej minúte stretnutia nabehol na priamy voľný kop a z vápna namieril do stredu bránky - 1:0. Poľský brankár v službách "kanonierov" Wojciech Szczesny lovil loptu zo siete po druhý raz v 10. minúte, keď ju po rohovom kope Stevena Gerrarda poslal slovenský stopér hlavičkou do ľavej šibenice. Do polčasu stihol Liverpool zvýšiť na 4:0 zásluhou Raheema Sterlinga a Daniela Sturridgea. Arsenal skóroval na Anfield Road až v druhom dejstve, na konečných 1:5 znížil z pokutového kopu Mikel Arteta.

sumár - 25. kolo:

FC Liverpool – Arsenal Londýn 5:1 (4:0)

Góly: 1. a 10. ŠKRTEL, 16. a 52. Sterling, 20. Sturridge – 69. Arteta (11m)

/za domácich Škrtel hral celý zápas + 2 góly/

01 - Modified: 2006-01-13 13:13:47 - Feat.: 0 - Title: Jozef Piaček: Encyklopédia je pre tých, ktorí chcú stále objavovať
01 - Modified: 2024-05-11 14:55:39 - Feat.: - Title: Manchester City porazil Fulham, priblížil sa tak k zisku titulu v Premier League 02 - Modified: 2024-04-27 08:51:46 - Feat.: - Title: Liverpool sa dohodol s trénerom Slotom, na lavičke nahradí Kloppa 03 - Modified: 2024-01-03 14:48:12 - Feat.: - Title: Chcú sa s ním fotiť aj hráči Premier League. Anglický stredoškolák je nová senzácia vo svete športu 04 - Modified: 2023-11-28 21:03:25 - Feat.: - Title: Otec rozhodol finále Ligy majstrov. Jeho syn má teraz na svedomí ďalší výnimočný futbalový zápis 05 - Modified: 2023-11-03 09:12:11 - Feat.: - Title: Známemu liverpoolskemu futbalistovi uniesli otca. Stovky protestujúcich žiadajú jeho prepustenie
14. máj 2024 10:07