Tampa prehrávala o dva góly. Napokon však otočila zápas

21.05.2015, 07:17

Hokejisti Tampy Bay Lightning triumfovali v treťom zápase finále play off Východnej konferencie zámorskej NHL nad New Yorkom Rangers 6:5 po predĺžení a ujali sa vedenia v sérii hranej na štyri víťazstvá 2:1.

V Amalie Arena rozhodol o dôležitom víťazstve v 64. minúte Nikita Kučerov, zápas číslo štyri je na programe v noci na sobotu opäť v Tampe.

Hostia síce v stretnutí po necelých desiatich minútach viedli 2:0, potom ale prišli štyri góly domácich za sebou. Jazdci vyrovnali, v závere tretej tretiny si vynútili aj predĺženie, no v extračase inkasovali. Český útočník bleskov Ondřej Palát strelil dva góly a pridal asistenciu, s bilanciou 1+1 skončili zápas aj jeho spoluhráči Tyler Johnson, Steven Stamkos a Alex Killorn. Hosťom nestačili dva presné zásahy Jespera Fasta.

semifinále play off NHL

tretí zápas finále Východnej konferencie

Tampa Bay Lightning - New York Rangers 6:5 po predĺžení

/stav série: 2:1/

jp

01 - Modified: 2007-06-06 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: MOL chce ísť na Západ
01 - Modified: 2023-03-01 13:26:20 - Feat.: - Title: Kopecký spomína na ikonu Chicaga: Všetko spelo k tomu, aby sa okolo neho vybudovala silná klubová dynastia 02 - Modified: 2023-02-16 06:03:50 - Feat.: - Title: Tampa v NHL v zostave bez Černáka prehrala, New York Rangers v bránke bez Jaroslava Haláka triumfovali 03 - Modified: 2022-12-01 06:25:32 - Feat.: - Title: Halák vychytal prvé víťazstvo v drese New Yorku Rangers 04 - Modified: 2022-10-27 05:05:06 - Feat.: - Title: Halák nevyhral ani v treťom zápase, Rangers podľahli Islanders 0:3 05 - Modified: 2022-10-24 06:55:17 - Feat.: - Title: Halák prehre nezabránil, inkasoval päť gólov: V ďalšom zápase musím byť lepší
21. máj 2024 18:12