12.09.2015, 19:46
Ronaldo sa stal najlepším strelcom Realu v La Lige, prekonal Raula i di Stefana.

Futbalisti Realu Madrid deklasovali v 3. kole španielskej Primera División Espanyol Barcelona na jeho pôde 6:0. Cristiano Ronaldo sa zaskvel piatimi gólmi a s 231 presnými zásahmi sa stal najlepším strelcom "bieleho baletu" v La Lige. Portugalský reprezentant prekonal Raula Gonzaleza i legendárneho Alfreda di Stefana.

V historickej tabuľke mu v rámci najvyššej španielskej súťaže patrí štvrtá priečka za Lionelom Messim (285), Zarrom (251) a Hugom Sánchezom (234). Ronaldo v prvom polčase zaznamenal v priebehu 12 minút čistý hetrik. Päť presných zásahov v jednom zápase si pripísal na konto aj v minulej sezóne pri demontáži Granady (9:1).

sumár:

Espanyol Barcelona - Real Madrid 0:6 (0:4)

Góly: 7., 17., 20., 61. a 81. Ronaldo (Druhý z 11 m), 28. Benzema, 32.155 divákov

01 - Modified: 2007-09-16 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Kalifornia je v plameňoch. Tisíce ľudí museli utekať
01 - Modified: 2024-04-27 08:51:46 - Feat.: - Title: Liverpool sa dohodol s trénerom Slotom, na lavičke nahradí Kloppa 02 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 03 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 04 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 05 - Modified: 2024-04-13 13:47:12 - Feat.: - Title: Slovenský brankár Dúbravka s piatym čistým kontom, Newcastle nedal šancu Tottenhamu
28. apríl 2024 12:14