TASR/USA Today

Daňo si vo víťaznom súboji s Pánikom zapísal asistenciu

07.02.2018, 06:44
Chárov Boston hral s Tatarovým Detroitom.

Slovenský hokejový útočník Marko Daňo zaznamenal jednu asistenciu pri víťazstve svojho Winnipegu Jets v nočnom zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Arizonou Coyotes 4:3.

Pre dvadsaťtriročného centra to bol len tretí bod v 19 zápasoch prebiehajúcej sezóny, keď predtým strelil dva góly. V drese hostí sa predstavil Richard Pánik, ale nebodoval. Winnipeg je v Západnej konferencii na druhom mieste o bod za Vegas Golden Knights, Arizona je posledná.

Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili v treťom zápase v rade, keď si v noci na stredu poradili na ihrisku Detroitu Red Wings 3:2. Boston figuruje na druhej priečke tabuľky Východnej konferencie, na prvú Tampu Bay stráca tri body, no má dva zápasy k dobru. Detroit je 13. a na pozície play off stráca osem bodov.

V drese hostí odohral kapitán Zdeno Chára 21:48 minút a zaznamenal dva hity, tri bloky a dve trestné minúty. Tomáš Tatar strávil na ľade 15:26 minút a do štatistík si pripísal jednu "mínusku".

výsledky:
      Buffalo - Anaheim 3:4 pp, Carolina - Philadelphia 1:2 pp, Columbus - Washington 2:3, Pittsburgh - Vegas 5:4, Detroit - Boston 2:3, Florida - Vancouver 3:1, Ottawa - New Jersey 5:3, St. Louis - Minnesota 2:6, Winnipeg - Arizona 4:3 /Daňo za domácich 0+1/, Chicago - Calgary 2:3, Colorado - San Jose 3:1

01 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 03 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát 04 - Modified: 2024-04-16 06:00:21 - Feat.: - Title: Černák skóroval, no Tampa podľahla Buffalu. Islanders si zaistili miestenku v play off 05 - Modified: 2024-04-13 05:10:18 - Feat.: - Title: Hokejisti Vegas spečatili postup do play off NHL, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames
19. apríl 2024 16:16