Belgický reprezentant sa ešte na ihrisku pozrel, ako Jorginho z pokutového kopu zvyšuje na 2:0, a potom odkríval preč. Nahradil ho Kai Havertz, autor tretieho gólu do siete Malmö.Reuters

Problémy Chelsea po štyroch góloch. Werner a Lukaku budú chýbať, vie kouč

22.10.2021, 00:00
iDnesiDnes
Porazili súperov. Trénerovi však budú v nasledujúcich zápasoch chýbať dvaja hráči, o ktorých prišiel klub už po prvom polčase.

Pre výsledok sa futbalový tréner Thomas Tuchel stresovať nemusí. Chelsea v Lige majstrov porazila Malmö s prehľadom 4:0, lenže problémy sa objavili inde. Ešte v prvom polčase londýnsky klub prišiel o zranených útočníkov Romelua Lukakua s Timom Wernerom.

„Romelu si podvrtol členok, keď bol faulovaný. Timo má svalové zranenie v oblasti stehenného svalu. Budeme potrebovať podrobnejšie vyšetrenie, avšak pár zápasov budú chýbať,“ opísal situáciu Tuchel....

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2024-05-02 12:09:23 - Feat.: - Title: Víťaz, čo pláva neoblomne proti prúdu a zostáva verný svojej filozofii. Fiľov klub je európsky unikát 02 - Modified: 2024-05-01 15:09:07 - Feat.: - Title: Slovenský pohár ovládli futbalisti Ružomberka. Získali druhú trofej 03 - Modified: 2024-05-01 12:28:57 - Feat.: - Title: Hancko od leta v svetovom veľkoklube? Možno, ale nový kouč si nemôže len diktovať mená posíl, varuje odborník 04 - Modified: 2024-04-30 09:48:42 - Feat.: - Title: KVÍZ: Ste pripravení na cyklistickú sezónu? Ako chrániť bicykel aj seba? Otestujte sa! 05 - Modified: 2024-04-27 08:51:46 - Feat.: - Title: Liverpool sa dohodol s trénerom Slotom, na lavičke nahradí Kloppa
02. máj 2024 20:11