Zdeno Chára a Brad MarchandUSA Today

Washington sa stal víťazom Metropolitnej divízie,Chára sa vrátil do zostavy Bostonu

02.04.2018, 08:34
Hráči Philadelphie Flyers vyhrali v nedeľu nad Bostonom Bruins 4:3 po predĺžení.

Hokejisti Washingtonu Capitals triumfovali v noci na pondelok v zámorskej NHL na ľade Pittsburghu Penguins 3:1 a zabezpečili si prvenstvo v Metropolitnej divízii. Švédsky krídelník Filip Forsberg prispel dvomi gólmi a asistenciou k víťazstvu Nashvillu na ľade Tampy Bay 4:1. Predators si upevnili post lídra Centrálnej divízie.

Hráči Philadelphie Flyers vyhrali v nedeľu nad Bostonom Bruins 4:3 po predĺžení. V drese hostí sa vrátil do zostavy kapitán "medveďov" Zdeno Chára. Na ľade strávil viac ako 21 minút, na bránku "letcov" vyslal päť striel, ale nebodoval. Slovenský obranca opäť nastúpil po vyliečení zranenia v hornej časti tela, pre ktoré nemohol hrať v uplynulých deviatich zápasoch svojho tímu.

výsledky:
Philadelphia - Boston 4:3 pp, Tampa Bay - Nashville 1:4, Montreal - New Jersey 1:2, Pittsburgh - Washington 1:3, Anaheim - Colorado 4:3 pp

01 - Modified: 2024-05-05 18:49:04 - Feat.: - Title: Kanada vyhrala finále nad USA, titul oslavuje po troch rokoch 02 - Modified: 2024-05-05 18:33:11 - Feat.: - Title: Fíni majú v nominácii štyroch hráčov z NHL a 17-ročného Heleniusa 03 - Modified: 2024-05-05 18:20:58 - Feat.: - Title: Slovenský obranca Radivojevič sa dostal do All Star tímu Majstrovstiev sveta v hokeji 04 - Modified: 2024-05-05 13:41:20 - Feat.: - Title: Mladí Slováci vzdorovali silným Švédom 49 minút, potom sa im medailový sen rozplynul 05 - Modified: 2024-05-05 12:44:03 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Veľké zmeny pred posledným prípravným zápasom. Prichádza enkláva z Česka
06. máj 2024 08:33