Slovenský obranca Martin Marinčin. FOTO: TASR/AP

Obranca Marinčin prišiel o šampionát. Má prasknutý stavec, sezóna sa preňho skončila

18.04.2024, 15:23

K zraneniu došlo v stredajšom druhom zápase finále českej extraligy v Pardubiciach. Martina Marinčina narazil na mantinel súperov útočník Lukáš Sedlák.

Český hokejový klub HC Oceláři Třinec prišiel o slovenského legionára Martina Marinčina. Úradujúci majster vo štvrtok oznámil, že 32-ročný obranca má prasknutý stavec a sezóna sa preňho skončila.

K zraneniu došlo v stredajšom druhom zápase finále českej extraligy v Pardubiciach. Marinčina narazil na mantinel súperov útočník Lukáš Sedlák.

Incident sa stal krátko pred koncom prvej tretiny, Marinčin chvíľu ležal na ľade, no napokon do šatne odišiel po svojich. Třinec v stredu prehral 3:6, stav série je po dvoch stretnutiach vyrovnaný.

01 - Modified: 2024-04-26 17:19:44 - Feat.: - Title: Slováci nezvládli prvú tretinu, federálne derby v Trenčíne vyhrali Česi 02 - Modified: 2024-04-17 13:42:32 - Feat.: - Title: Kto príde z NHL na šampionát? Šatan počíta s Regendom, prvé posily majú doraziť už o týždeň 03 - Modified: 2023-05-25 20:36:50 - Feat.: - Title: Kanada zdolala Fínsko 4:1, postúpila do semifinále mieri už ôsmy krát 04 - Modified: 2023-05-21 08:25:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Cehlárik a Grman nastúpia proti Slovinsku. Návrat oboch hráčov prinesie zmeny v zostave 05 - Modified: 2023-05-12 19:51:50 - Feat.: - Title: Grmana teší výkon proti Čechom. Môže nás posunúť, tvrdí po tesnej prehre
29. apríl 2024 14:40